------- auto & moto -------

Po závodě: MotoGP v Austinu patřila Marquezovi.

Vítězství v cíli protentokráte slavil Marc Marquez, který si vynahradil né příliš povedený start do sezony během prvního závodu a nyní dojel do cíle s více jak dvousekundovým náskokem na druhého Andrea Doviziosu. Ital na italce sváděl do poslední chvíle souboje s Valentinem Rossim, kdy v jeden okamžik mohlo dojít dokonce k pádu obou jezdců, nicméně vše dobře dopadlo a oba italové stanuli na bedně. 

Rossiho kolegovi Jorge Lorenzovi se podařilo tři kola před cílem ukořistit pro sebe čtvrté místo, když předjel nakonec pátého  Andrea Iannoneho na Ducati. Jorge neopomněl zdůraznit jak težké bylo soupeřit s Iannonem hlavně na rovinkách, kde na Ducati výrazně ztrácel. Výborný start do závodu předvedl Bradley Smith, který se z desáté pozice ihned dostal na čtvrté místo. Bohužel na něm nevydržel do konce závodu a nakonec z toho byla šestka. Sedmé místo patřilo Calu Crutchlowi, osmé Espargarovi a deváté Viñalesovi. Nejrychlejším jezdcem kategorie OPEN byl Hector Barbera.

Mezi jezdce, kteří závod nedokončili patřil i náš Karel Abraham. 

13.04.2015 15:54/ Moto

Tvůj komentář:

O webu

Vítejte na MotorVillage! Web a blog v jednom. Máte před sebou projekt nadšence, který se zajímá o svět motorismu, jak jednostopého tak dvoustopého a rád by své názory, získané informace a zážitky prezentoval prostřednictvím MotorVillage všem návštěvníkům, kteří zde zavítají ať již náhodou, nebo se jedná o pravidelné čtenáře. Budeme rádi za všechny Vaše reakce a doufáme, že se obsah MotorVillage bude líbit!